logo
LT EN
arrow left namu statyba arrow right namu statyba

namas namu statyba namas 2 namu statyba namas 3 namu statyba

Namų statyba, renovacija

REnamas. UAB. Stato, renovuoja, konsultuoja. Su mūsų darbais galite susipažinti galerijoje.

Teikiame tinkavimo, mechanizuotu būdu, paslaugas.

 

 

 

 

Apie mus

Esame kvalifikuota savo srities specialistų komanda, teikianti statybos, renovacijos ar remonto paslaugas. Daugiau kaip 20-ties metų patirtį sukaupę statybos inžinieriai, neatsiliekantys nuo naujovių ir tendencijų.

 

Keletas asmeninių patarimų,  renkantis namą ar kažkokį kitą būstą:

  1. Pirmiausia, ką norėčiau patarti pirminėje namų projektavimo fazėje – teisingai įvertinti savo galimybes.

Taip jau istoriškai susiklostę, kad mūsų krašte finansinės galimybės - labai ribotos ir artimiausiu metu stebuklų tikėtis sunku. Todėl namo, ar buto dydis - labai svarbus faktorius. 

Pats pasistačiau 54 m2 dydžio namelį, kuriame gyvename trise. Jaukus, šiltas ir labai taupus. Kadangi statybai išleidau sąlyginai nedaug, galėjau sau leisti visus šiuolaikinio namo privalumus ir patogią sklypo vietą.  Statant tokio dydžio namą reikia stiprios ir stabilios motyvacijos, nes galimi kaimynų, draugų, šeimos narių pašaipūs komentarai. Jei tai negąsdina - turėsite daug privalumų.

Prie „teisingai įvertinti galimybes“, taip pat svarbūs ir pačio būsto architektūriniai sprendimai. Pasitaiko architektų ar dizainerių, siūlančių labai drąsius, dažnai gerokai brangesnius ir nevisiškai į patį užsakovą nukreiptus sprendimus. Bet jokiu būdu neraginu atsisakyti profesionalo paslaugų, raginu priimti jūsų lūkestį atitinkantį pasirinkimą. Dažnai patys užsakovai negali apsispręsti netgi po daugelio eskizų ir variacijų. Tokiu atveju siūlau papildomai sumokėti specialistui ir su naujomis jėgomis ir užsidegimu tęsti kryptingą darbą.

Kitas aspektas – namo ar būsto praktiškumas eksploatacijai. Jei namą ar butą prižiūrėsite patys, derėtų pagalvoti apie praktiškas (neblizgias) dangas grindims ir laiptatakiams, vonių ir virtuvių plyteles, centrinį dulkių siurblį, rekuperatorių dulkėms naikinti, pisuarą vyrams ir daug kitų buitį palengvinančių sprendimų. Bet, žinoma, viskas vėl atsiremia į būsto plotą.

 

2.  Butas ar namas (nepretenduoju į didelį žmonių elgsenos ekspertą). Keletas pamąstymų:

Su šiuo klausimu susiduria labai daug žmonių. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų trūkumų ir privalumų. Mano motyvai pakeisti butą į tokio pat ploto namą buvo:

 

Patogesnė gyvenamoji vieta, dėl patogaus visuomeninio transporto,  galimybė neturėti automobilio, arčiau darbas, parduotuvė, vaikų darželis, mokykla, labai užimtiems ar kitaip apribotiems žmonėms - lengvesnė buitis. Likvidesnis turtas, lengvesnis pardavimas, nuoma.

 

Statome patys​

Mūsų kraštų žmonės nuo seno buvo priversti būti labai universaliomis asmenybėmis. Karai, suniokojimai, sunkios finansinės galimybės išvystė universalią visuomenę. Nors aš pats esu už profesionalumą, kur žmogus koncentruojasi į sugebėjimą - dovaną, kurioje jam sekasi ir tobulėja joje - nepaisyti stiprios universalumo dvasios visuomenėje, negaliu. Todėl, žinant, kiek žinių reikia kokybiškai atlikti statybos darbus, siūlau pakviesti specialistą ir pasikalbėti apie jūsų planus, išklausyti nuomonės, išgirsti rekomendacijas kur ir už kiek geriau pirkti medžiagas... Galbūt pažymėti su nivelyru aukščius. Padarytos klaidos, sugaištas laikas, sugadintos medžiagos tikrai brangiau kainuos už meistro konsultaciją.

DAUGIAU

contact us page icon 1J. Tiškevičiaus g. 15-23, LT-02231 Vilnius

contact us page icon 2uabrenamas@gmail.com

contact us page icon 3+370 67187481